Ať už si s námi domluvíte stavbu bytového domu, rekonstrukci mateřské školky, či jste snad developer, kterému pomůžeme realizovat projekt začínající tzv. ‚na zelené louce‘ – v každém z těchto případů jsme tu. V rámci všech služeb poskytujeme poradenskou činnost, provedeme vás tak od počáteční představy až k realitě. Každou rekonstrukci zajišťuje zkušený tým vyškolených odborníků ve stavitelství. Pokud máte jakýkoli dotaz, týkající se našich služeb, či jste nenašli službu, kterou jste hledali, a chcete se ujistit, zda je možné ji u nás zařídit – ozvěte se nám.

Rodinné domy

Rodinné domy

Provádíme výstavbu velkých rodinných či řadových domů. Zajistíme stavbu od základní desky po vodo a elektro instalaci, zkrátka ideální řešení, pokud se chcete rovnou nastěhovat do hotového. Délka realizace je přitom určena složitostí projektu a případnými úpravami.

Bytové domy

Bytové domy

Stavíme bytové domy, stejně jako u rodinných domů vám dům postavíme od základů – jediné, co pak zbývá, je prodat/pronajmout bytové jednotky novým obyvatelům! Kromě novostaveb rádi zrealizujeme revitalizaci již existujících bytových domů. Obývání neopraveného domu jednak silně snižuje životní úroveň nájemníků, tak však zároveň zvyšuje náklady na běžný provoz. Ozvěte se a domluvíme se na nacenění a případné realizaci.

Občanské stavby

Občanské stavby

V oblasti staveb občanské vybavenosti jsme zběhlí, výstavby komerčních prostor pro službu veřejnosti (např. lékárny) či rekonstrukce škol a školek provádíme již několik let. Každá stavba má svá specifika, náš tým odborníků vám však na základě předchozích zkušeností dokáže v každém případě poradit. V rámci rekonstrukce těchto občanských staveb pak provádíme veškeré stavební práce (přístavby, fasády, zateplení, omítky, dlažební práce, podlahy, atd.). Našim zákazníkům poskytujeme kompletní poradenský servis.

Bytové domy

Pro developery

Provádíme kompletní realizaci developerských projektů, takzvaně od A do Z. Zajišťujeme přípravu projektů, stavební povolení, umístění stavby (pozemek dle výběru lokality), vypracování studie a záměru stavby, projekce, právní služby, státní úřady, financování a samotnou realizaci stavby. Jako u každé naší služby (ale zde zejména) nabízíme poradenské služby.